Ventilationsprojekt Nyköping

Ventilationsprojekt i Nyköping AB​​

Box 628
611 10 Nyköping
Besöksadress: Pontongatan 5
Telefon: 0155 – 26 86 21
info.nykoping@ventilationsprojekt.se
Kontakt till oss vid avisering (budning): service.nykoping@ventilationsprojekt.se
Kontakt till oss vid felanmälan: felanmalan.nykoping@ventilationsprojekt.se



Företagsledning och entreprenad

Fredrik Ljungkvist​​

VD​​​​
Telefon: +46(0)10-209 69 39
fredrik.ljungkvist@ventilationsprojekt.se

Henrik Ljungkvist

Projektledning, konstruktion
Telefon: +46(0)72-241 50 05
henrik.ljungkvist@ventilationsprojekt.se

Douglas Englund

Projektledare
Telefon: +46(0)76-880 56 45
douglas.englund@ventilationsprojekt.se

Lotta Smith

Ekonomiansvarig
Telefon: +46(0)76-882 10 44
lotta.smith@ventilationsprojekt.se


Anders Tingman​​

Projektering​​​​
Telefon: +46(0)10-209 69 38
anders.tingman@ventilationsprojekt.se

Jesper Karlsson

Projektledare
Telefon: +46(0)70-685 07 11
jesper.karlsson@ventilationsprojekt.se


Ove Larsson

Kalkyl, projektledning
Telefon: +46(0)10-209 69 62
ove.larsson@ventilationsprojekt.se

Mikael Ydrenius

Projektering
Telefon: +46(0)70-255 49 62
mikael.ydrenius@ventilationsprojekt.se


Andreaz Nordlie

Projektering
Telefon: +46(0)70-206 91 92
andreaz.nordlie@ventilationsprojekt.se

Angela Alvin

Administratör
Telefon: +46(0)70-896 48 05
angela.alvin@ventilationsprojekt.se


Greger Halvardsson

Projektledare
Telefon: +46(0)70-678 10 58
greger.halvardsson@ventilationsprojekt.se



Service

Anders Hasselkvist

Servicechef
Telefon: +46(0)70 666 36 25
anders.hasselkvist@ventilationsprojekt.se

Mikael Eriksson

Servicetekniker
Telefon: +46(0)70-345 84 41
mikael.eriksson@ventilationsprojekt.se

Kristofer Bengtsson

Servicetekniker
Telefon: +46(0)706-84 56 52
kristofer.bengtsson@ventilationsprojekt.se

Charlie Ljungkvist

Servicetekniker​​​​
Telefon: +46(0)70-555 34 31
charlie.ljungkvist@ventilationsprojekt.se

Fredrik Wetterholm

Servicetekniker
Telefon: +46(0)70-544 39 31
fredrik.wetterholm@ventilationsprojekt.se

Bengt Isaksson

Servicetekniker
Telefon: +46(0)70-345 42 72
bengt.isaksson@ventilationsprojekt.se

Jonny Gaal

Servicetekniker
Telefon: +46(0)73-140 34 57
jonny.gaal@ventilationsprojekt.se

Daniel Widén

Servicetekniker
Telefon: +46(0)70-345 68 98
daniel.widen@ventilationsprojekt.se

Johan Åström

Servicetekniker
Telefon: +46(0)70-548 53 83
johan.astrom@ventilationsprojekt.se



Montörer

Stefan Högberg

Alexander Germanov

Johan Nerén

Andreas Eriksson

Tobias Lidstedt

Stefan Falk

Ulrika Forsberg

Jesper Jansson

Linus Jonsson

Michail Karnalyuk

Martin Törnfeldt