VD Fredrik Ljungkvist
fredrik.ljungkvist@ventilationsprojekt.se

Ekonomichef Kristian Willerö
kristian.willero@ventilationsprojekt.se

Redovisningschef Gunilla Duán
gunilla.duan@ventilationsprojekt.se

Ventilationsprojekt i Sverige AB​
Post: Box 6103​​​​
600 06 Norrköping

011 – 18 71 00
info.sverige@ventilationsprojekt.se
Pdf-faktura: invoice.sverige@ventilationsprojekt.se

VD Robin Franzén
robin.franzen@ventilationsprojekt.se

Projektledare Anders Johansson
anders.johansson@ventilationsprojekt.se

Projektledare Mattias Nilseryd
mattias.nilseryd@ventilationsprojekt.se

Ventilationsprojekt i Norrköping AB​​
Box 6103​​​​
600 06 Norrköping
Besöksadress:
Vagngatan 10 A, Norrköping

011 – 18 71 00
info.norrkoping@ventilationsprojekt.se
Pdf-faktura: invoice.norrkoping@ventilationsprojekt.se

VD Fredrik Ljungkvist
fredrik.ljungkvist@ventilationsprojekt.se

Projektledare Henrik Ljungkvist
henrik.ljungkvist@ventilationsprojekt.se

Projektledare Douglas Englund
douglas.englund@ventilationsprojekt.se

Projektledare Anders Hasselkvist
anders.hasselkvist@ventilationsprojekt.se

Ventilationsprojekt i Nyköping AB​​
Post: Box 628
611 10 Nyköping
Besöksadress:
Pontongatan 5, Nyköping

0155 – 26 86 21
info.nykoping@ventilationsprojekt.se
Pdf-faktura: invoice.nykoping@ventilationsprojekt.se

Ventilationsprojekt i Nyköping AB​​
Post: Box 628
611 10 Nyköping
Besöksadress:
Wedavägen 1A, Södertälje

08- 556 952 50
info.nykoping@ventilationsprojekt.se
Pdf-faktura: invoice.nykoping@ventilationsprojekt.se

Ventilationsprojekt i Linköping AB
Norra Oskarsgatan 25
582 73 Linköping

013 – 25 33 60
info.linkoping@ventilationsprojekt.se
Pdf-faktura: invoice.linkoping@ventilationsprojekt.se

Ventilationsprojekt i Eskilstuna AB
Glasgatan 19 B
731 30 Köping

0221 – 820 62
info.eskilstuna@ventilationsprojekt.se
Pdf-faktura: invoice.eskilstuna@ventilationsprojekt.se

Ventilationsprojekt i Katrineholm AB
Västgötagatan 18
641 36 Katrineholm

0150 – 555 10
info.katrineholm@ventilationsprojekt.se
Pdf-faktura: invoice.katrineholm@ventilationsprojekt.se